Ανακοινώσεις Σχολείου

Ενημέρωση Γονέων

Οδηγίες Πανελλαδικών εξετάσεων

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ COVID 19

Ανάρτηση σε ιστοσελίδες του Υ.ΠΑΙ.Θ. συνδέσμων από μουσεία και άλλους φορείς με εκπαιδευτικό υλικό και εκπαιδευτικά παιχνίδια.

Μουσεία και φορείς με εκπαιδευτικό υλικό και εκπαιδευτικά παιχνίδια

Eνημερωτικό υλικό σχετικά με την ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο.

Διαβίβαση ενημερωτικού υλικού σχετικά με την ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο

Γενικές συμβουλές

Συμβουλές χρήσης του Διαδικτύου

Ασφαλής Εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Ασφαλής εργασία εξ αποστάσεως

Οδηγίες Χρήσης Εργασιών

Μάθημα απ'το σπίτι

Στην ιστοσελίδα μας θα ανεβαίνουν συχνά υλικό-εργασίες για τους μαθητές των τάξεων.

Επισκεφθείτε το μενού   Μάθημα απ΄το σπίτι   και επιλέξτε την τάξη σας..

Για διευκρινήσεις - απορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στον αντίστοιχο εκπαιδευτικό , στέλνοντάς του e-mail.

Τα e-mails όλων των εκπαιδευτικών του σχολείου μας βρίσκονται  στον παρακάτω σύνδεσμο   http://1dim-ampel.lar.sch.gr/index.php/school/2011-10-24-17-54-23

Αποτέλεσμα εικόνας για kids in computer clipart

«Οδηγίες σχετικά με τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στις Σχολικές Μονάδες και φορείς που προσφέρουν εκπαιδευτικές υπηρεσίες»

Αποτέλεσμα εικόνας για koronovirus Δείτε   Εδώ   τις οδηγίες  της Δ/νσης Δημόσιας Υγείας και Υγιεινής Περιβάλλοντος της Γενικής Δ/νσης Δημόσιας Υγείας και Ποιότητας Ζωής του Υπουργείου Υγείας.